Yelkenli Tekne Kiralama (Bareboat Charter)

2019 yılında, 4 tekne ile, Yelkenli Tekne Kiralama şirketimiz olan Ancyra Sailing’i kurduk.

15 yıldır yüzlerce öğrenciye, Ankara Kaptan markasıyla amatör denizciliği tanıtmaya çalışan bir kurumuz. 

Müşteri memnuniyetine odaklanmış, eğitime önem veren, üniversite mezunu, yabancı dil bilen çalışma ortaklarımızla severek, keyif alarak, gönül verdiğimiz işten karnımızı doyurmaya çalışıyoruz. 12 ay, ara vermeden, Fethiye ve Göcek Körfezleri’nde yelken açıp, eğitime devam ediyoruz. Öğrencilerimize sadece tekne kullanmayı değil; çevreyi/denizi korumayı, teknede yaşamı, deniz ve tekne kültürünü de aktarmaya çalışan samimi, amatör ruhlu, işine bağlı bir ekibiz.

Öğrenci portföyümüz iş insanlarından, üniversite öğrencilerine, emeklilerden 14-17 yaş grubuna, profesörlerden özel kurumlara ve çalışanlarına kadar çeşitlilik göstermektedir. 

Bu sebeplerden dolayı da Ankara Kaptan, gerek Ankara’da, gerekse diğer illerde isim yapmış, bilinen, tercih edilen bir firma olmuştur.

Küçücük bir cennet olan Göcek ise, Yat Turizmi’nde bir markadır. Hep söyleriz; dünya denizleri ikiye ayrılır: Göcek ve diğerleri! Göcek, yelken sporu açısından dünyanın sayılı merkezlerinden biridir. O kadar korunaklıdır ki dalga sadece dolaşan tekneler yüzünden oluşur. 12 ay keyifle seyir yapılabilir, denize girilebilir. Dantel gibi işlenmiş koylar sayesinde barınma sıkıntısı yaşanmaz. İster araba yolu olmayan koy restoranlarının iskelelerinde, ister demir atıp ıssız bir koyda gecelenebilir. İnsanın evi gibidir, içinizi ısıtır, alıştınız mı asla vazgeçemezsiniz. 

Türkler için son yılların trend destinasyonlarından biri olsa da dünya çapında tanınan bir merkezdir. Araba yolu olmayan, yatçılara hizmet veren koy restoranlarında, yan masanızda Prenses Caroline’i,  Dustin Hoffman’ı, Tina Turner’ı, Tom Hanks’i, Steven Spielberg’ü ya da yerli bir çok ünlü isme rastlayabilirsiniz. Göcek, birçok markanın sponsorluğunda, yılda iki kere düzenlenen, yerli ve yabancı yelkencinin katıldığı Regatta’lara ev sahipliği yapmaktadır. Daha nezih, daha sakin, çok daha huzurlu bir ortam sunar bu küçük cennet…

Biz de Ankara Kaptan ile Göcek Körfezi’ni bir araya getirerek, 4 tekne ile, 2019 yılında Yelkenli Tekne Kiralama şirketimiz olan Ancyra Sailing’i kurduk. 2021’de ise 6 tekne ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Teknelerimiz ve kiralama ücretleri ile ilgili bilgilere “Ancyra Sailing”in internet sitesinden erişebilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:

Ankara Kaptan / Ancyra Sailing
İzmir 2 Cad, No.55/18, Kızılay
(0533) 474 0303 / (0532) 214 1604
info@ankarakaptan.com / info@ancyrasailing.com

http://www.ancyrasailing.com / http://www.ankarakaptan.com

Sosyal Medya Hesaplarımız:

https://www.facebook.com/ancyrasailing/

https://www.instagram.com/ancyrasailing/

Mavi Ada
Cansum
Eps-Epp
Nora
Toya
Ilona

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.