Than Sail Yelken Festivali

More Than Sail Yelken Festivali

Türkiye’nin İlk Eğlence Odaklı Yelken Festivali

More Than Sail Yelken Festivali, ondan fazla yelkenli tekne ve yüzlerce katılımcı ile Türkiye’nin en büyük katılımlı, ilk eğlence odaklı yelken festivalidir. Yogadan su sporlarına; yelkenden konsept partilere; DJ Performanlarından mini konserlere varan bir tatil konseptidir! MTS sizlere yepyeni bir tatil deneyimi sunmaktadır.

MTS Basics ve MTS XLarge olmak üzere iki ayrı konsept sunulmaktadır.

Peki biz Ankara Kaptan / Ancyra Sailing olarak, MTS’nin neresindeyiz? 2019 yılından beri kendilerinin tekne tedarikçisiyiz! 2021’de de MTS’ye teknelerimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sözü kendilerine bırakıyoruz:

“14 yelkenli tekne ve yüzlerce katılımcı ile Türkiye’nin en büyük katılımlı ilk eğlence odaklı yelken festivali olan MTS, 2018 Temmuz’unda Göcek’te gerçekleşti. 2019 yılında ise Temmuz ve Eylül aylarında dört ayrı etkinlik ile eğlence hız kesmeden devam etti. 2020 yazında farklı tarih ve konsept seçenekleriyle, tatilinizde otel odanızdan sahile yürümenize gerek kalmadan, uyanmak için kendinizi Ege sularına atabileceğiniz bir yelkenli tatiline sizi davet ediyoruz!

Ege’nin en güzel koylarına ev sahipliği yapan Göcek’te; yoga ve su sporları ile güne başlayacak, yelken yapmayı öğrenmenin keyfine varacaksınız. Denizin ortasında teknelerimiz ile oluşturduğumuz havuzumuzda gerçekleştireceğimiz Happy Hour’lar ile devam eden eğlencemiz, akşamları koylarda farklı konseptlerdeki etkinliklerimiz ile hız kesmeden sürecek. 

Sizleri, alışık olduğunuz tatilleri bir kenara bırakıp; yelken ve çok daha fazlasının içinde olduğu yepyeni bir tatil deneyimine davet ediyoruz!”

Ayrıntılı bilgi almak için internet sitelerini ziyaret edebilir ya da sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

https://www.morethansail.com

https://www.instagram.com/morethansail

Ankara Kaptan
İzmir 2 Cad, No.55/18, Kızılay
(0533) 474 0303 / (0532) 214 1604
info@ankarakaptan.com

Sosyal Medya Hesaplarımız:

https://www.facebook.com/AnkaraKaptan/

https://www.instagram.com/ankarakaptan/

More Than Sail Yelken Festivali
More Than Sail Yelken Festivali – Küçük Sarsala İskelesinde
More Than Sail Çemberi
More Than Sail Yelken Festivali – Serbest Zaman
More Than Sail – Dj Performansı Sonrası!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.