Katamaran ile SEYŞELLER

turtle-diving-seychelles

 

Üç yıl evvel kışın başlattığımız “İlkbahar, Yaz, Sonbahar Yaz” kampanyasının ilk ayağını Thailand’ın Phuket Adası’na, ikincisini Bahamalar’a, geçtiğimiz kış ise Bora Bora’ya gerçekleştirmiştik.

2014’te ise Seyşeller‘i hedef koyduk! Seyşeller, Hint Okyanusu’ndaki 115’in üzerinde adadan oluşan ada ülkesi Afrika’nın doğusunda, Madagaskar’ın ise kuzeydoğusunda yer almaktadır.

22 Şubat tarihinde Victoria Adası’ndan vira bismillah demeyi planlıyoruz. 8 Mart tarihinde ise teknemizi teslim edip ülkemize dönmeyi…

Seyşeller, yılın 12 ay gidip kalınabilecek bir mevsime sahip. Tropikal iklim olduğu için günün belirli saatlerinde kısa süreli yağışlar söz konusudur.

Seçtiğimiz mevsim gereği dalış yapmak isteyen Kaptanlarımızın brövelerini de yanlarında bulundurmalarını şiddetle tavsiye ederiz.

Phuket, Bahamalar ve Bora Bora katılımcılarının iyi bildiği üzere programlarımızda kara turu da bulunmaktadır. Genellikle ilk ekiple önce anakarayı, son ekiple de çevre bölgeleri dolaşıyoruz. Böylelikle sadece katamaran eğitimi değil, aynı zamanda turistik bir geziye de imza atmış oluyoruz.

Ayrıntılı bilgi almak için lütfen ncandan@ankarakaptan.com adresine mail atınız.
Bu seyirle de tecrübe hanemize bir çentik daha atacağımıza inancımız sonsuz!
au-large-des-seychelles-un-tresor-de-biodiversite
Beach-Vacations-Seychelles-1050x1680
map_of_seychelles
Ocean-Beach-Wallpaper-HD
Seychelles
seychelles_940x705
Seychelles-Beach-Wallpaper-HD
The-Beach-Wallpaper-HD

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.