Bir kere gittiniz mi, mümkün değil kurtulamazsınız. Çalmıştır kalbinizi, yer etmiştir aklınızın bir köşesine. Kaçıp gitmek, kavuşmak istersiniz her fırsatta. Ama bilirsiniz ki ayrılık mecburi.
 
Böyle bir sevdadır deniz, böyle bir aşktır en yasaklısından!
 
Kimi İstanbul’da, kimi İzmir’de hasret kalır denize. İş, güç, eş, dost derken gelip geçer günler görmeden, koklamadan maviyi. 
 
Aslında deniz, gidebilene yakındır!

Yelkenli Tekne ile Uygulama Seyirleri

Teorinin yerine oturması amacıyla, yelkenli teknelerimiz ile bahar ve kış aylarında haftasonu, yıl boyu ise haftalık uygulama seyirleri düzenliyoruz. Teknelerimiz Fethiye’de bağlı olduğundan haftasonu seyirlerimizi Fethiye ve Göcek Körfezleri’nde gerçekleştirirken, haftalık seyirlerimizde Finike-Bodrum arasında kalan bölgelere de yelken açmaktayız. Talep olduğu takdirde Yunan Adaları da seyir bölgelerimiz içinde kalmaktadır.

Fakat dünya denizleri bir yana Göcek bir yana olduğundan kışın tadı bir başkadır… Koylar ıssız, deniz sakin, hava enfes. Bırakın eğitimi şehrin hengamesinden kaçmak bile yeter insana. Doğası bile bir başka olan Göcek Körfezi’nde dalgayı sadece geçen tekneler yapar. Hal böyle olunca da başka bir bölgeden çıkış yapmak, bizler için, neredeyse imkansız.

Siz de gelin, bizlerle birlikte yeni bir hobinin, hatta yeni bir hayatın tadına varın…

Sosyal Medya Hesaplarımız:

https://www.facebook.com/Ancyrasailing

Ayrıntılı bilgi için lütfen irtibata geçiniz:

Ankara Kaptan – Ancyra Sailing
İzmir 2 Cad, No.55/18, Kızılay

(0533) 474 0303 / (0532) 214 1604
info@ankarakaptan.com

B (179)

gocek18-19_Ekim (488)

gocek18-19_Ekim (400)

A (474)
A (530)