Ancyra Sailing’e hoşgeldiniz… Bizi diğerlerinden farklı yapan, bizlerin de sizler gibi tekne kiralayan insanlar oluşumuz.

Biz size hizmet etmiyoruz; biz siziz! Her şeyin olmasını istediğiniz gibi olmasını arzu ediyoruz.

Teknelerimiz belki çok yeni değil, ancak tüm gayretimiz, konforunuz ve seyrinizi sıkıntısız bir şekilde tamamlamanız için!

Teknik ekibimiz her bir parçayı tek tek inceler, hiçbir risk almamak adına her bir parçayı tek tek test eder, küçük bir ihtimal dahi olsa sorunlu olduğunu düşündüğü parçaya derhal müdahale eder. Yani bütün bir yıl kusursuz tekneler için çalışır.

Çarşafından tabak çanağına, alet çantasından ecza çantasına her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülür, rahat ve güvenli olabilmeniz için hazırlanır.

Yelkenli bir teknenin konfor ve ihtiyaçları düşünülerek, lüks değil ama eksiksiz bir tekne ile, konforunuz ve güvenliğiniz sağlanmıştır.

Tüm bunlara rağmen bir sıkıntı yaşarsanız hızlı çözümlerimizle daima yanınızdayız. Ve bütün bunları en uygun fiyatlarla sunmak bizi “siz” olarak ayrıca mutlu eder.

Teknelerimiz, ülkemizin ve hatta dünyanın en önemli yatçılık merkezi olan Göcek Körfezi’ne yelken ile sadece bir iki saat uzaklıkta olan Fethiye’de konumlanmaktadır. 2021 yılında Bavaria 38 Cruiser, Beneteau Oceanis 40, Dufour 405 GL, Jeanneau Sun Odyssey 439 ve 509 ile yerli ve yabancı turistlerimize hizmet vereceğiz.
 
Teknelerimizin görsellerine ve fiyat bilgilerine erişmek için
“Ancyra Sailing”in internet sitesini ziyaret edebilir, bizleri arayabilir veya e-posta yollayabilirsiniz.
 
Mavi Ada