Çizeceğiniz Yeni Rotada Bir Adım Önde

Ankara / İstanbul / İzmir / Bursa

Ulaştırma Bakanlığı’nın açtığı ADB ve KMT belgelerine hazırlık seminerlerimiz ile katılımcılarımız hayatlarında yeni bir rota çizmiş oluyorlar. Amacımız sadece bu iki belge sınavı kazanmalarını sağlamak değil, bu hobiyi en şekilde öğretebilmek.

 

Ankara Deniz Kulübümüz iki ayrı şekilde seminer düzenlemektedir: Hava şartları elverdiği sürece, Ekim’den Haziran’a kadar, her ay en az 1 kere deniz ve kara eğitimini birarada verdiğimiz ‘’Teori+Pratik Birarada, Cuma’dan Cuma’ya ADB’’ programı ile havanın müsait olmadığı zamanlarda ”şehirde” düzenleyeceğimiz klasik teori düzenimiz – 12 günlük program.

1. Teori&Pratik Birarada ADB&KMT:

Fethiye/Göcek’te başlar ve 3 gün denizde sürer. Hemen akabinde Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe akşamları ”şehirde” teori dersleri yapılır. Dolayısıyla hem tekneyi yerinde tanır, hem de yelken yapabilirsiniz. Teori derslerinin akabinde de Ulaştırma Bakanlığı’nın açtığı sınava girerek, kazandığınız takdirde belge sahibi olabilirsiniz.

2. Önce teori ADB&KMT, canım isterse pratik:

Bu programımız sadece ”şehirde” teori üzerine kuruluyor. Ankara Deniz Kulübümüz, 2 hafta süren bu Amatör Denizcilik Belgesi ve Kısa Mesafe Telsiz Seminerlerini Ekim ve Mayıs ayları arasında düzenlemekte; Mayıs-Ekim ayları arasında ise denizde uygulama eğitimlerini vermektedir.

2 ila 3 hafta süreyle sadece pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe akşamlarınızı ayırarak bu kursu bitiriyor ve akabinde Ulaştırma Bakanlığı’nın açtığı sınava giriyorsunuz. Dersler Pazartesi’den Perşembeye her gün akşam 19:00 – 22:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Çok sık olmasa da zaman zaman haftasonu seminerlerimiz de açılmaktadır.

 

Göbün Koyu'nda teori...

Göbün Koyu’nda teori…

Uygulama esnasında tanıtım..

Uygulama esnasında tanıtım..

 

TED Ankara Koleji Mezunlarına verdiğimiz seminer..

TED Ankara Koleji Mezunlarına verdiğimiz seminer..