Denizde Uygulama Gezileri, Yelken Eğitimi

Diyelim ki “Amatör Denizci Belgenizi” aldınız, denize açılıp teoride kalan bilgilerinizi tatbik etmek, yelken yapmak, yelken eğitimi almak istiyorsunuz.  Bütçeniz kısıtlı, tek başınasınız. Bizi aramanız yeterli! Karma gruplar kurarak hayalinizi gerçekleştiriyoruz.

Ya da belge almadan önce denizci olmaya karar verdiniz; tekne hayatından hoşlanıp hoşlanmadığınızı görüp sonra belge sahibi olmak
istiyorsunuz. Yine bizi aramanız yeterli! Size hem tekne yaşamını gösterip, hem de belge sahibi olmanıza yardımcı olabiliriz.

Belki de arkadaş grubunuz ya da ailenizle hem tatil, hem de yelken yapmayı öğrenmek istiyorsunuz. Bizi arayın! Ege ve Akdeniz’in muhteşem koylarında tatil yaparken, gözetimimiz altında kendi teknenizin kaptanlığını yapıyor olabilirsiniz.

Biz, bir anlamda deniz ve yelken sevgimize olan borcumuzu ödemek adına her hafta sonu Ankara’dan Fethiye/Göcek’e uygulama için gruplar götürüyoruz. Yaz döneminde ise Türk ailelere gözetmenlik yaparak kendi teknelerinin kaptanları olmalarını sağlıyoruz.

Kulübümüz, eski adıyla ODTÜ Denizcilik, yeni adıyla Prof.Dr.Esen Özsan Ortadoğu Denizcilik ve Kaptanlık’ın (ODK) denizde uygulama eğitimlerini de, yelkenli teknelerde vermektedir.

Yelken eğitimi dışında motoryat eğitimi de vermekteyiz. Bilgi için Kulübümüzü aramanız yeterlidir!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.